Лише нещодавно на погоду в нашій місцевості впливав циклон, що «кружляв» над центральними районами Росії з проходженням атмосферних фронтів, потім його змінила периферія антициклону із Західної Європи.

Температура повітря теж різко коливалася: вдень була від 1º морозу до 1º тепла, а вночі знижувалася до 13-16º морозу. І такі «стрибки» атмосферного тиску відчули на собі більшість метеочутливих мешканців області. 8 грудня, знов чекаємо на циклон, який принесе і опади, і потепління. Про це та ще й про штормове попередження (!) повідомляє Чернігівський обласний центр з гідрометеорології.

«Вдень 8 грудня по м. Чернігову та місцями по області очікується посилення південно-західного вітру до 15-20 м/с.» – йдеться у метеобюлетні Державної служби України з надзвичайних ситуацій Чернігівського обласного центру з гідрометеорології.
За їх прогнозом у четвер вдень буде мокрий сніг з дощем, місцями слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-24 м/с. Температура по області вночі 10-15º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
Вночі 9 грудня також йтиме сніг з дощем, вітер дутиме західний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура 9 грудня вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 1-6º тепла, а 10 грудня протягом доби 1-6º тепла.
Тож снігу на вихідних ми можемо вже й не побачити – його можуть «з’їсти» дощі та плюсова температура. Води ж, мабуть, буде – хоч на човнах плавай…
З огляду на такий прогноз «надзвичайники» закликають громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці. «Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також триматися подалі від біг-бордів та ліній електропередач, – просять вони. – Бо сильні пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження й падіння».
Також МНС-ники нагадують про дотримання елементарних правил безпечної поведінки під час кермування автомобілем в умовах ожеледиці.

Андрій Навродський

Коментарі закриті.