Напередодні дня Святого Миколая менськими волонтерами була організована чергова поїздка в зону АТО з гуманітарною місією – до бійців тактичної групи “Білорусь”, ДУК ПС, 72-ї окремої механізованої бригади , 130-го окремого розвідувального батальйону і сьомої  автомобільної санітарної роти. 

Цього разу маршрут проліг через Мар’їнку, Очеретине та  Северодонецьк. Воїнам були доставлені автомобільні акумулятори та тосол для реанімобілів санітарної роти, військові шоломи, зварювальний напівавтомат,  зимовий одяг, теплі шкарпетки, балаклави, рукавиці, медикаменти. І звичайно, продукти харчування: сало, мед, консервовані овочі, калину, апельсини, лимони та яблука.

Та, напевне, найбільше воїни чекали  привітів від дітей: у вигляді  дитячих малюнків, саморобних іграшок для ялинок,  зворушливих  листів та листівок-вітань з Новорічними і  Різдвяними  святами  з найщирішими побажаннями.

Командування сьомої автомобільної санітарної роти  передало вітання та подяки небайдужим жителям Менщини, що надавали величезну допомогу волонтерам у  підготовці поїздки: голові фермерського господарства “Бутенко” Олексію Бутенку, Дягівській сільській раді та Дягівській школі, Осьмаківській сільській раді, Куковицькій сільській раді, жителям Загорівки, Майського та  Максаків,  працівникам Менської централізованої бібліотечної системи, підприємцям Володимиру Литвиненку, Володимиру Булавку, магазину “Майстер+”, Вірі Титаренко,  Ганні та Олегу Цимбалюкам,  учням Менської школи ім. Т.Г.Шевченка та Менської  районної гімназії, прихожанам Свято-Троїцької церкви і головне отцю Василію, а ще жителям міських вулиць Красіна та Артема, Миколі та Клавдії  Монякам, Спаській сільській раді та школі Сосницького району, та всім-всім, хто допомагав та допомагає  нашим захисникам.

А це малюнки дітей-школярів із села Спасське, Сосницького району.

 

Коментарі закриті.