Напередодні Масляної менські волонтери в черговий раз відвідали бійців на війні.

Завезли необхідне  бійцям тактичної групи “Білорусь”, 80-ї  десантно-штурмової  бригади,  72-ї окремої механізованої бригади та сьомої  автомобільної санітарної роти.

Маршрут пройшов через Мар’їнку, Піски, Очеретине, з передачею теплого одягу для Авдіївки. Кінцевим пунктом, як завжди, було місто Сіверодонецьк.

Основна частина вантажу залишили у медиків з подальшою передачею його у Попасну та Часів Яр. Загалом доставлено близько трьох тонн вантажу: продукти харчування, теплий одяг, медикаменти, білизна для шпиталів, дуже багато смаколиків і, як завжди, малюнки, валентинки і обереги, зроблені дитячими руками.

Командування сьомої автомобільної санітарної роти передало вітання та подяки Менській районній гімназії та Спаській ЗОШ Сосницького району. Дякуємо всім, хто надав величезну допомогу волонтерам у  підготовці поїздки: голові фермерського господарства “Бутенко” Олексію Бутенку, Юрію Івченку, Куковицькій та Величківській сільським радам, жителям Максаків, Лісок,  працівникам Менської централізованої бібліотечної системи, Вірі Титаренко, Ганні та Олегу Цимбалюкам,  учням Менської школи ім. Т.Г.Шевченка та  Городищенської школи. А ще жителям  вулиці Максима Андрейченка, Миколі та Клавдії  Монякам та всім-всім, хто допомагав та допомагає  нашим захисникам.

Якщо хтось бажає  взяти участь у допомозі, ми тут

 

Коментарі закриті.