Одразу після Великодня менські волонтери відправилися до зони бойових дій з усім необхідним, що було зібрано жителями Менщини.

Цього разу було доставлено медикаменти для військового шпиталю, запчастини для автомобілів, одяг та святкові гостинці – близько двохсот пасок та 80 лотків крашанок. Ну і, звичайно, домашня консервація та дитячі поробки.

Усі ці гостинці перед виїздом освятив у Свято-Троїцькій церкві отець Василій Томишин, який також був учасником поїздки. Протягом усього маршруту отець Василій вітав на кожному блокпості наших захисників зі святом Великодня і разом з гостинцями  дарував іконки Покрови Божої Матері.

Відвідали хлопців у Бахмуті (Світлодарський напрямок), Авдіївці, шахті Бутівка, Сєвєродонецьку та Райгородці. Також волонтери побули на місці загибелі нашого земляка Вадима Жеребила на Луганській ТЕС у місті Щастя. Там отець Василій провів поминальну службу.

Дякуємо всім, хто й досі допомагає як фінансово, так і матеріально підтримувати наших бійців на війні, а саме:  Менському районному суду, прихожанам Свято-Троїцької церкви та Храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Мена, Артему Лябаху, Володимиру Дорошенку, Менській гімназії та школі села Дягова, голові фермерського господарства “Бутенко” Олексію Бутенку, жителям Максаків на чолі з Аллою Головченко та Наталією Кушніренко і всім-всім, хто не байдужий до того, що коїться на сході нашої країни.

Коментарі закриті.