Тільки три великих села у районі ще не газифіковано – Ленінівку, Блистову та Бігач. Однак зажевріла надія, що бігачани у недалекому майбутньому порадіють голубому вогнику у своїх оселях.

Ідея газифікувати село з’явилася давно – років з 15 тому. Були завезені навіть труби, які з об’єктивних і суб’єктивних причин довелося використати за іншим призначенням у тодішньому сільгосппідприємстві.

Зараз, з усього видно, газ скоро піде по вулицях Бігача і обігріватиме оселі його жителів. Багато сил, старань доклала для початку газифікаційних робіт колишній сільський голова Ірина Євсієнко. Учителька за фахом, вона уміло проводить роботу з жителями села, які сумніваються в тому, що газ справді у них буде. Он скільки обіцяли, починали – і де той омріяний голубий вогник?

І ось коштами держави і членів кооперативу у Бігачі зведено газорозподільчий пункт. Голубе паливо до нього підведено від газомережі Чернігівського району.

На урочистостях з цього приводу сільський голова Ніна Шкрабуля привітала земляків із пам’ятною подією і назвала прізвища тих односельців, які активно вносять свої кошти у якнайскоріше прокладення газоводу по селу. На жаль, є й такі, що до кооперативу вступили, дали перший грошовий внесок, а далі чекають, що буде далі.

Запалюючи газовий факел, голова райдержадміністрації Анатолій Соломко висловив упевненість, що бігачани, як і всі люди, заживуть цивілізовано, у теплі і добрі. Про переваги газового опалення, якщо ним розумно і обережно користуватися, говорив до селян заступник голови правління «Чернігівгаз» Олександр Федорок.

На святі у Бігач були присутні голова районної ради Володимир Роговенко, а також керівники газових управлінь Сосниці та Мени.

Коментарі закриті.