У суботу на базі Центру культури і дозвілля молоді відбувся районний чемпіонат з шахів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив начальник відділу культури та туризму РДА Олександр Карпенко.

За його словами, у чесній та фактично рівній боротьбі перемогу та звання чемпіона району з індивідуальних шахів здобув Юрій Дорошенко. Юрій Стальніченко та Олександр Мозирко посіли друге та третє місця відповідно. Призерам було вручено грамоти та медалі.

А взагалі ідея відродження шахового клубу виникла рік тому у ході спілкування Юрія Стальніченка з керівниками відділу культури та сектору спорту. Більше 20 років тому перестав існувати шаховий клуб і даний вид спорту фактично завмер в районі. На даний час в ЦКДМ Юрій Стальніченко на громадських засадах займається з двома групами дітей 8-10 років (12 дітей) та 6 років (6 дітей). А по вихідних у клубі збирається до 15 дорослих шанувальників шахів, які у дружній та невимушеній атмосфері грають у улюблену гру.

Цікаво, що найповажніший учасник клубу Петро Сергійович Гаврик, якому вже за 80 років, просто вражає розповідями про наше рідне місто. Петро Сергійович володіє феноменальною пам’яттю і може годинами розповідати, що було в тому чи іншому районі міста, які події відбувалися.

Мітки: ,

Коментарі закриті.