militsiaМіністерством внутрішніх справ України уживаються заходи, спрямовані на налагодження взаємодії з населенням, зміцнення довіри людей до міліції, їх готовності брати участь у вирішенні правоохоронних проблем. Значна роль у цій роботі належить дільничним інспекторам міліції, повідомив “Нашому слову” Менський райвідділ УМВС України в Чернігівській області.

З метою наближення до населення та налагодження з ним належної взаємодії, покращення думки громадян про діяльність міліції, підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки на територіях обслуговування, реалізації пріоритетних напрямків діяльності міліції, спрямованих на забезпечення безпеки людей, захист прав і свобод особистості на території Менського району в період з 25 січня по 23 лютого 2013 року проводяться профілактичні заходи, пов’язані з відвідуванням помешкань громадян.

Під час цих заходів працівниками райвідділу будуть здійснюватися поквартирні та подвірні обходи громадян, в першу чергу найвіддаленіших населених пунктів, з врученням візитних карток та пам’яток на темку забезпечення особистої безпеки від злочинних посягань. Особлива увага приділятиметься роботі з особами похилого віку, одинокими громадянами.

Дільничні інспектори Менського районного відділу внутрішніх справ детальніше вивчатимуть проблеми населення району, здійснюватимуть профілактичні заходи.

Коментарі закриті.