Люди є суспільно відповідальні, і є суспільно безвідповідальні. Діяльність перших призводить до позитивних наслідків для загалу, других – до руйнівних.

 

 

 

Як для мене, так і для багатьох інших від самого початку було зрозуміло, що Примаков і його однодумці йшли в міськраду для того, щоб руйнуючи суспільні справи нажитися особисто. На жаль, більшість виборців не побажала обтяжувати себе серйозною аналітичною діяльністю і повелася на хитрі популістські обіцянки радикалів.

Звісно, від самого початку команда Примакова мала б бути поставлена під повний, дієвий і розумний контроль громади, як те передбачає закон про місцеве самоврядування. Але, з одного боку громада була до цього не готова, а з іншого Примаков і його сподвижники завіряли всіх в тому, що вони діятимуть в інтересах суспільства. Та й більшість депутатів виявилася на боці Примакова.

Що було робити в таких умовах, захищаючи інтереси більшості йти проти волі тієї самої більшості, котра воліла сліпо довіряти Примакову? Ні, вирішили надати Примакову можливість реалізувати свої обіцянки виборцям. Дали йому зробити все, що він хотів – сформувати апарат міськради за власним бажанням, склад виконкому, прийняти підготовлені ним регламенти та інші нормативні документи, встановили карколомну для Мени оплату ходіння на роботу тощо. Працюйте!

Чуда не сталося. Цілком прогнозовано Примаков сформував команду котра зайнялася власним збагаченням за рахунок громади а не розвитком громади. І боротьбою з тими, хто в силу внутрішніх переконань не тільки цю межу не переходить, а й воліє діяти в протилежному напрямку – спрямовує свої зусилля на розвиток. Звідси й постійні кризові ситуації: з бібліотечною системою і лікарнею, з розподілом землі і асфальтуванням вулиць тощо. Одне тільки прагнення зруйнувати з корисливих мотивів систему водопостачання і водовідведення в Мені чого варте!

В умовах коли території неймовірно важливо бути взірцем добропорядності, чесності і прагнення розвиту Примаков умудрився, замість стягу з відповідними якостями, підняти над райцентром ганчірку корупційних зловживань. Про те, яку шкоду це наносить мешканцям громади і району в цілому, краще й не говорити.

Майже вдалося ідеальне життя в Примакова і його команди за рахунок громади, майже. От тільки всілякі недоброзичливці їм заважають. То Трегубенко незручні питання ставить, то СБУ на хабарництві зловить а суд засудить до 5 років позбавлення волі з конфіскацією, то Володимир Булавка всі карти переплутає зруйнувавши плани приватизації командою Примакова спочатку бази комунального підприємства, а потім і його всього.

Нині ж Володимир Булавка починає ставити питання про те, як використала команда Примакова людську довіру. Оце напасть! А все ж так гарно складалося, вже, було, почали себе владою над народом оголошувати, розважатися по повній за рахунок громади, один фонтан чого вартує! Думаю, те, що робить Володимир Булавка та такі як він в інтересах громади важко переоцінити.

Ну а в команді Примакова по суті істерика. Та що там розказувати, перегляньте відео і самі послухайте Стальниченка та Вишняк. Обурюються, мовляв, депутатська комісія має право розбирати тільки депутатські справи, а апарат їм не підконтрольний. Бажання бути непідконтрольними громаді і депутатам зрозуміле, от тільки навіщо такий апарат громаді?

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.