Під час засідань постійних комісій міської ради, які відбулися 25 грудня, та на сесії 28 грудня розгляд бюджету Мени затягнувся на декілька годин. Адже за кожною цифрою стоять нагальні потреби нашої громади, які вирішити без належного фінансування вкрай важко.

Про це «Нашому слову» повідомили у міськраді.

Фінансування за останні роки суттєво змінилося. Після запровадження з 1 січня 2011 року нового Бюджетного кодексу значно зменшилась сума надходжень в загальний фонд міського бюджету. А це – заробітна плата працівників дитсадків та апарату ради, харчування дітей, роботи з благоустрою міста, поточні ремонти доріг тощо.

У міському бюджеті на 2013 рік передбачено фінансування першочергових потреб міста. За розрахунками міської ради, мінімальна потреба в коштах складає 7,63 млн. грн. За даними, які були доведені на засіданнях постійних комісій, – 6,858 млн. грн. А на сесії районної ради для міста затверджено видатки в сумі 6,248 млн. грн.

Отже, виходячи з розрахунків міської ради, дефіцит міського бюджету в 2013 році складе 1,382 млн. грн., або 22% від його дохідної частини. При цьому рішенням сесії районної ради з міського бюджету в районний знову заплановано вилучення в сумі 451 тис. грн.

Коментарі закриті.