Під час наради із заступниками голови облдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів 28 грудня Володимир Хоменко повідомив, що після його звіту на засіданні уряду – за сприяння Президента України Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова – урядом було вжито невідкладні заходи щодо спрямування коштів на ліквідацію заборгованості із заробітної плати. Внаслідок надходження коштів Чернігівщина отримала повне фінансове забезпечення по всіх захищених статтях, повідомляє прес-служба ОДА.

Голова облдержадміністрації наголосив, що вперше за сім років Чернігівщина зустрічає новий рік без боргів по зарплаті бюджетникам.

Це добра новина перед святами для великої кількості людей, які працюють у бюджетній сфері області. Надана допомога свідчить про увагу Президента та уряду до проблем області та підтримку у їх вирішенні.

Завдяки отриманим коштам вдалося зняти напругу, яка існувала протягом року по фінансуванню заробітної плати, пально-мастильних матеріалів, оплати за енергоносії та інше.

Губернатор дав доручення начальникам обласних управлінь особисто проконтролювати, щоб ці кошти якнайшвидше дійшли до людей в усіх районах та містах області.

«Це наша принципова позиція. Проблеми цього року повинні бути закриті в цьому році, а не переходити у рік наступний», – зазначив очільник області.

Коментарі закриті.