Перед Новим роком рада Менської ОТГ формувала та приймала бюджет.

 

 

 

Оскільки це блоговий запис, то, мабуть, варто було б привітати менян з Новим роком, з новим щастям. На жаль, виходячи з аналізу ситуації, більш доречно вітати зі старими та новими бідами і утопічними сподіваннями на добро від того, що здатне принести лише негаразди.

Якщо переглянути три доданих відео, тобто, засідання виконкому, спільне засідання бюджетних комісій та другу частину сесії, то ми побачимо, що фахівці районної ланки, а в першу чергу це Оксана Булавка, всіляко допомагають посадовцям ради Менської ОТГ ввійти в курс справ, сформувати бюджет та більш-менш ефективно працювати на інтереси громади. В той же час Геннадій Примаков всіляко намагається виставити на показ власні заслуги і виставити фахівців районної ланки мало не в якості зловмисників, що діють проти інтересів громади.

Щось знайоме, дуже знайоме проглядається в поведінці Примакова – саме так діяли червоні комісари після перемоги популізму та демагогії в Росії сторіччя тому. Побачивши свою абсолютну безпорадність, тодішні шарикови та швондери звернулися по допомогу до фахівців поваленого ними режиму. А потім, коли ті врятували ситуацію та трохи навчили невігласів, знищили фахівців.

Мабуть, кожного разу потрібно пояснювати, що і навіщо робить автор цього матеріалу. Навіщо? Бо його постійно намагаються класифікувати то як чийогось там запроданця, то як борця за справедливість, мовляв, ми обрали найгірших, а ти їх контролюй і примушуй працювати на інтереси громади. Пояснюю: я за зростання загальної суспільно-політичної розумності, за об’єднання суспільства навколо ефективних, в довгостроковому плані, для всього загалу рішень.

Ось тепер давайте оцінимо, хто працює на об’єднання якщо не всього суспільства, то хоча б депутатів та фахівців різних рівнів навколо спільних для громади цінностей та інтересів, а хто, як зозуля чи колишні червоні комісари, намагається знищити інших залишивши лише себе улюблених зі своїм партійним керівництвом? Можете також подивитися інтерв’ю Примакова Менщині.

Прошу до перегляду:

 

 

Коментарі закриті.