Менський районний відділ УМВС України повідомляє, що за минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ в ході проведення розшукових заходів було розкрито  дві крадіжки майна та грабіж. 

По вказаним фактам слідчим відділом Менського РВ УМВС відкрито кримінальні провадження та проводиться досудове розслідування.

Дільничними інспекторами райвідділу на минулій неділі притягнуто до адміністративної відповідальності 31 особу, з них: 16 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях,  5- придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, 3- виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, 2 – куріння тютюнових виробів в невстановлених місцях, 1 – дрібне хуліганство, 3 – насильство в сім’ї , 1 – дрібне хуліганство, порушення правил адміністративного нагляду, 1 – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів

 1. 18.05.2015 року невідома особа пошкодила замок на вхідних дверях до приміщення сільської ради в с.Величківка. З приміщення нічого не зникло.
 2. 18.05.2015 року в с.Остапівка сталося загорання сараю.
 3. 18.05.2015 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звертався житель с.Куковичі з діагнозом: забій м’яких тканин обличчя, алкогольне сп’яніння.
 4. 18.05.2015 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою зверталась жителька м.Мена з діагнозом: забій в області правого ока, зсадина шиї.
 5. В ніч на 22.05.2015 року невідома особа скоїла крадіжку частини металевого паркану та колючого дроту з території ТОВ «Агротехсервіс-Мена». В ході проведення розшукових дій працівниками міліції було встановлено, що дану крадіжку здійснив раніше судимий житель с.Киселівка.
 6. 22.05.2015 року дільничними інспекторами міліції в ході відпрацювання смт.Макошино було розкрито злочин, а саме крадіжку грошей в жителя смт.Макошино, яка мала місце в лютому 2015 року. Крадієм виявився односельчанин.
 7. 22.05.2015 року раніше судимий неповнолітній житель с.Ленінівка відкрито заволодів грошима односельчанина.
 8. 23.05.2015 року в Менській ЦРЛ  медична допомога надавалася малолітньому  жителю м.Мена, діагноз: укушена рана обличчя, волосяної частини голови. Покусав собака.
 9. 23.05.2015 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою зверталась жителька смт.Березна з діагнозом: забій правої ноги, алкогольне сп’яніння.
 10. 24.05.2015 року з Менської центральної лікарні вчинив втечу з під варти засуджений, який відбував покарання в Домницькому виправному центрі № 135. Спільними діями працівників міліції та виправного центру втікача невдовзі було затримано.
 11. 24.05.2015 року жительку с.Мощне покусав собака.
 12. 24.05.2015 року надійшло повідомлення від жительки м.Чернігів про те, що вона виявила пошкоджені двері до свого дачного будинку в с.Гориця.

 

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Paul Highland Park; Avery Duncan, SR, StThe now familiar Cadbury Creme Egg first hit the shelves in 1971.mcm bags
If one believes the authenticity of the highly edited chat logs of Manning online conversations with Adrian Lamo that have been released by Wired magazine inexcusably continues to conceal large portions of those logs), Manning clearly believed that he was a whistle blower acting with the noblest of motives, and probably was exactly that.hollister frankfurt
Jordan Spieth confident heading into US Open at daunting Chambers Bay course

UNIVERSITY PLACE, Washington: Jordan Spieth didn’t break 80 in his last competitive round at Chambers Bay, tapping in for an 83 and failing to qualify for the match play portion of the 2010 US Amateur.mulberry outlet uk

“I spend my days stepping on dead people,” said Kersel, picking up a broken shell bracelet, presumably from ancient Egypt.borse alviero martini
mulberry outlet uk

Коментарі закриті.