Жителька Мени 4 листопада поскаржилася правоохоронцям на сусідку, яка, за словами потерпілої, потруїла її курей.

А ще, за повідомленням Менського районного відділу УМВС України в Чернігівській області, під особливою увагою злодіїв минулого тижня опинилися вікна. У Жовтневому невідомі розбили скло в нежилому будинку. Житель Мени теж виявив у себе вдома пошкоджене вікно. А 9 листопада злодій близько шостої ранку, розбивши скло у житловому будинку в Мені, поцупив гроші.

До центральної районної лікарні 4 листопада для надання медичної допомоги було доставлено неповнолітню з алкогольним отруєнням.

Загалом за минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ розкрито грабіж, крадіжку майна та один факт спричинення тілесних ушкоджень.

Дільничними інспекторами райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності 30 осіб: 19 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, по одному – два – за придбання та виготовлення самогону, порушення строків реєстрації зброї, куріння в невстановлених місцях, невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, насильство в сім’ї, доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.

Коментарі закриті.