Буревій наробив лиха у трьох районах

Учора, 21 червня, територією Чернігівської області пройшов буревій. Внаслідок проходження грозового фронту сталося порушення нормальних умов життєдіяльності населення в Чернігівському, Сновському та Городнянському районах, – пише ЧЧ.

За повідомленням Управління ДСНС в області, в Чернігівському районі вітер ламав дерев, частково пошкодженні покрівелі 43 будівель. Станом на 07:00 22 червня було відновлено в повному обсязі сполучення між 7 населеними пунктами Боровиківської сільської ради, яке було порушено внаслідок повалення дерев. Для проведення робіт залучено 2 бригади Чернігівського райавтодору та відділення Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного Управління ДСНС в області у складі 7 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.

Також в районі без електропостачання залишаються 19 населених пунктів. Відключено 70 трансформаторних підстанцій та 10 АТС. Для проведення відновлювальних робіт залучено 4 бригади Чернігівських районних електромереж.

У Сновському району внаслідок сильних поривів вітру сталося падіння дерев та часткове пошкодження покрівель 4 будівель різного призначення на території с. Петрівка. Для розчищення автодоріг від повалених дерев на території населеного пункту залучено 1 трактор та 5 працівників місцевого сільгосппідприємства ПСП “Яна-Плюс”. Станом на 07:00 розчищено основні проїзди по населеному пункту.

На території району внаслідок обриву повітряних ліній електропередач залишаються знеструмленими 2 трансформаторні підстанції.

У Городнянському районі внаслідок обриву повітряних ліній електропередач залишаються частково знеструмленими 2 населені пункти – Деревини та Дроздовиця.

На даний час продовжуються відновлювальні роботи. Остаточні масштаби наслідків негоди уточнюються.

Коментарі закриті.