Торік у серпні і цього року у лютому по вулицях Мічуріна і 1 Травня, що у райцентрі, якийсь любитель чужого добра похазяйнував у двох будинках. Брав гроші, побутову техніку, алкогольні напої. Працював так чисто, що спочатку слідство зайшло в тупик.

Під час першого випадку було викрадено 13 тисяч гривень, три золоті обручки. Господарі повернулися з роботи, будинок зачинений, пошкоджень замка експертиза не виявила. Ніхто нічого не бачив. Та й крадіжку виявили тільки тому, що «гість» забув шухляди у шафі як слід зачинити. Потерпілі нікого не підозрювали.

А 16 лютого злодій побував у іншій оселі. Зникли 8700 гривень, дорожня сумка, чотири пляшки коньяку і горілки, мобільний телефон, ноутбук, м’ясорубка і тепловентилятор, цифровий фотоапарат, мультиварка. Злочинець ще й велосипед у дворі прихопив, мабуть, щоб легше було вкрадене додому доставити.

Але цього разу сліди таки залишилися. Бо працівники міліції вже наступного дня проводили обшук у одному із менських обійсть. Господарка – молода жінка 1982 року народження, яка сама виховує двох дітей.

При огляді садиби підозрюваної на кухонному столі було виявлено значну суму грошей. А у сумці, яку знайшли на подвір’ї, знаходилося і більшість вкрадених напередодні речей. Окрім того, правоохоронці виявили викрутку, дві зв’язки ключів та гумові рукавички.

Згодом жінка призналася у скоєнні злочинів – проникненні у чуже житло шляхом підбору ключів та викраденні майна.

– Суд визнав підозрювану винною у скоєнні крадіжок, – розповів прокурор прокуратури району Едуард Губський. – Враховуючи щире розкаяння, відсутність судимостей та утримання нею двох дітей, жінці призначено покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі умовно.

Любителька чужого добра також має сплатити 17800 гривень матеріального та 4000 морального відшкодування і 3500 гривень процесуальних витрат за проведення експертиз.

Коментарі закриті.