2305Традиційний Троїцький ярмарок у Мені цьогоріч відбудеться 23 травня. І його програма обіцяє бути насиченою і цікавою: торгівля, виставки, народні гуляння та частування і багато інших цікавинок. На Менщину збираються численні гості з сусідніх районів та навіть областей.

За тиждень у центрі Мени знову юрмитиметься народ, підприємці закликатимуть подивитися на товар, а народні умільці – на вироби. У численних наметах, котрі зведуть представники громад району, частуватимуть гостей, звідти лунатимуть пісні й жарти, на великій сцені публіку розважатимуть місцеві артисти, а зі скверу запаморочливо тягтиме шашликовим димком.

Підприємці з’їдуться не лише з Менщини, а й з Новгород-Сіверського, Коропського, Корюківського, Городнянського, Бахмацького, Ніжинського, Прилуцького, Куликівського районів області, з Чернігова. Привезуть свої вироби із лози, дерева та овчини умільці з Тернопільщини, Сумщини та Івано-Франківщини, розповіла «Нашому слову» начальник управління економіки та розвитку інфраструктури РДА Тетяна Ольховик.

На ярмарковій виставці можна буде роздивитися сучасну сільськогосподарську техніку.

У сквері біля районної бібліотеки дітлахи зможуть порозважатися на ігротеці, а біля колишнього фонтану у центрі міста дорослі позмагаються у спортивних конкурсах. Малечі організатори також обіцяють знову встановити популярні атракціони (їх привезуть аж з Кременчука), повідомив заступник голови РДА Леонід Литовченко. На міському стадіоні буде багато футболу – відбудуться два матчі на першість району.

Ну, і як своєрідний атрибут ярмаркового гуляння – усі троїцькі гості зможуть пригоститися смачними шашликами у міському сквері. До речі, організатори ярмарку просять підприємців, котрі готуватимуть шашлики на продаж, організувати для публіки місця для сидіння (столи, стільчики та лавки), а то якось неприємно спостерігати, як народ жує і обкапується жиром та кетчупом, тулячись на нечисленних лавочках або навіть прямо на траві.

Фото з архіву «Нашого слова».

Коментарі закриті.