На розширеному засіданні колегії райдержадміністрації, котре провів голова РДА Анатолій Соломко, розглянуто стан виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства району.
Також було підбито підсумки опалювального періоду 2011 – 2012 років та затверджено план комплексних заходів підготовки паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства району до роботи у осінньо-зимовий період 2012 – 2013 років.

Начальник відділу житлово-комунального господарства РДА Сергій Лавський у своєму виступі, зокрема, зазначив, що нова гілка міського водогону (по вул. Красіна, Артема, відрізку Жовтневої) все ж буде прокладена. Адже проектна документація на її будівництво вже виготовлена і пройшла експертизу. Справа лише за фінансуванням. Уведення в експлуатацію нової гілки, на думку Сергія Лавського, дасть можливість знизити вартість послуг по водопостачанню.

Заступник міського голови Юрій Стальниченко наголосив на проблемах, хронічних та характерних для усіх населених пунктів району: стихійні сміттєзвалища, вивезення відходів, вуличне освітлення. А Макошинський селищний голова Валерій Кравцов поділився ідеєю обігріву концертної зали місцевого Будинку культури за допомо­гою спеціального кондиціонера.

Також на колегії було розглянуто питання про проведення суцільної одночасної дератизації у населених пунктах району. Завідувач відділу профілактичної дезінфекції райСЕС Тамара Терещенко у своїй доповіді зазначила, що найефективніше це робити у жовт­ні – листопаді. Окрім того, вона наголосила, що недостатньою є дератизація шкільних приміщень, на ці потреби необхідно виділяти щороку 78 тисяч гривень, аби не тільки харчоблоки, а й навчальні приміщення були оброблені належним чином. Наразі виділяється удесятеро менша сума.

З усіх питань, піднятих на розширеному засіданні колегії, були прийняті відповідні розпорядження.
У роботі колегії взяв участь голова районної ради Володимир Невжинський.

Мітки: ,

Коментарі закриті.