4759291Майже місяць розповсюджуються  чутки, що в нашій місцевості «ходять» підробні  банківські куп’юри   у   50, 100, 200 гривень, які помічені фарбою і вони фальшиві. Ці кошти надруковано у самопроголошених Луганській  та Донецькій народних республіках. 

За роз’ясненням редакція «Маяка» звернулася до керуючої Корюківським територіальним відокремленим  відділенням  Ощадбанку Світлани Окусок, яка повідомила: «Нас, керуючих відділень, завідуючих грошовими сховищами регіональних банків області,  нещодавно збирали на спеціальну нараду до Чернігівського управління Національного банку України. Тут ми отримали відповідну інформацію з банківською роботою та потім були ознайомлені з сумнівними банкнотами, які  ходять не у нас на Чернігівщині, а на території окупованих самопроголошених  Луганської і Донецької народних республік.

Це справді наша національна валюта, але вона погашена різними технічними та хімічними речовинами. Такі куп’юри відрізняються тим, що по контуру  їх, тобто по краях,  позначені фірбою чи дизпальним. І якщо їх випрати, то все одно  банкноти по  контурах залишаються кольорові  чи зі слідами дизпального. Це гроші гашені, які знімалися з обігу, і вони недійсні.

Ми, працівники банку, повинні попереджувати Корюківський районний відділ міліції про появу у районі таких сумнівних банкнот.  Але на даний час у нас на Корюківщині  подібних  сумнівних грошей не виявлено. Але знаємо, що у будь-який момент, навіть несподівано  вони можуть з’явитися, тому що до нас  приїхали переселенці з Луганщини і Донеччини і вони можуть привезти такі гроші або їм зі Східної України пересилають передачі, а в них можуть бути оті недійсні, гашені банкноти. Що вони саме  такі, недійсні,то цього можуть не знать і переселенці.»

Аналогічні недійсні куп’юри  із кольоровими і брудними краями з’являються у ряді районів Харківської  і Запорізької областях. Коли бачите грошові банкноти, які по краю мовби  помічені  дизпальним або фарбою –зеленою, фіолетовою або блакитною (замазані вони тільки одним кольором) – такі гроші не  обмінюйте, щоб вас не обманули. Якщо бачите, що хтось  у різних місцях робить обміни куп’юр з вищевказаними  ознаками, то  повідомляйте про це до райвідділу міліції, телефонуйте на 102.

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The (final) six are what countsA type II collagen derived peptide and its nitrated form as new markers of inflammation and cartilage degradation in equine osteochondral lesions.mulberry bags uk
Her reporting on the ongoing problems with the Minnesota Sex Offender Program and the class action lawsuit seeking to reform it has consistently broken news.chaussures louboutin
Increasingly, it looks as if Liverpool will have to make a decision on Sterling’s long term future this summer rather than allow his contract to run down to its final year.escarpins louboutin

Weston Cracraft, sr.hollister online shop
They will plant vineyards and drink their wine;they will make gardens and eat their fruit.michael kors outlet uk
“She also earned a 30 year prison sentence.portafoglio gucci

Мітки: ,

Коментарі закриті.