Двадцять сім медалей різного ґатунку (11 срібних, вісім золотих і стільки ж бронзових) вибороли наші юні спортсмени в турнірі «Кубок мера Чернігова» з панкратіону. І це ще не всі нагороди…

– Турнір проходив 20 – 21 жовтня, – розповів тренер ДЮСШ «Колос» Микола Гаркуша. – В ньому брали участь команди з Ніжина, Мени, Славутича, Чернігова і Гомеля.

У перший день 156 спортсменів змагалися за версією «Греплінг» (боротьба в стійці, партері із застосуванням будь-яких кидків, больових та задушливих прийомів). Золоті медалі отримали Владислав Кушнір, Валерія Костюченко, Еріка Чудецька. Задовольнилися «сріблом» Анна Дорошенко, Давид Авраменко, Дмитро Дупло, Марина Наумова, Володимир Крисін та Вікторія Царенко. На третій щабель п’єдесталу піднялися Костянтин Гальос, Сергій Панфьоров і Катерина Шукай.

Другого дня турніру, який проводився за правилами М.М.А. (у нас більше відоме як «бої без правил»), боролися 186 учасників. Цей вид є улюбленим для наших спортсменів, що вони і довели власними високими досягненнями. Чемпіонами стали Світлана Хрущ, Владислав Кушнір, Еріка Чудецька (вона ж отримала приз і за кращу техніку), Катерина Шукай, Валерія Костюченко. П’ятеро вихованців Менської ДЮСШ підкорили другу сходинку п’єдесталу: Володимир Крисін, Антон Братишко, Станіслав Кузьменко та Анна Дорошенко з Вікторією Царенко. Бронзові медалі завоювали Давид Авраменко, Дмитро Дупло, Костянтин Гальос, Марина Наумова і Сергій Панфьоров.

В командному заліку наша команда посіла третє місце і була нагороджена кубком.