donor_dubynaМало хто знає, що слово «донор» походить від латинського donare – «дарувати». Донор – це не професія, а шлях відкритого і милосердного серця. Бо робить це не для себе, а для інших. Є такі заслужені люди і у нашому місті.

Почав ще в армії

Борис Феодосійович не корінний менянин: народився у селі Змітнів, що на Сосниччині, а до Мени переїхав у 1984 році.

Трудолюбивий чоловік працював свого часу водієм у «Будівельнику-84», потім – у «Нямуно банга-Мена» (колишній фільтровий завод). Зараз – приватний підприємець. Але свого почесного обов’язку не цурається – вже понад 17 років здає кров. Торік став Почесним донором України.

– Ще моя мама була донором, – згадує Борис Дубина. – Я ж спробував перший раз, коли служив у армії в Білорусі. І як почав кров здавати – так і до цього часу. Одна здача – це 450 грамів, і так шість разів на рік. За стільки років майже 46 літрів вже назбиралося.

Борис Феодосійович має дружину Аллу і сина Сергія. Три роки тому в сім’ї сталася страшна трагедія – від хвороби померла донька Юлія.

– Важко, до самої смерті ця біда буде душу краяти, – зітхає чоловік. – То я схожу, кров здам, дасть Бог, комусь і мій вклад допоможе, життя врятує. Поспілкуюся, побуду серед людей – і наче легше стає на душі.

Не заради грошей

Донорство почесне, та особливого прибутку від нього не буває. Лише після 60 років законодавством передбачена надбавка до пенсії.

– Ну так це ще дожити треба, – статечно розмірковує менський донор. – А так від грошей, звісно, не відмовляюся, якщо пропонують, але і за «довгою» гривнею ніколи не ганявся. Часто і безкоштовно здаю. Ось зараз для поранених бійців із зони АТО. Нехай і моя часточка допомоги у цій справі буде.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Prosjektet startet med nytt regelverk for klassifisering og mling av finansielle eiendeler i 2009They are, however, absolutely adorable.mcm bags

Several weeks ago Mr.mulberry handbags uk

Making the playoffs after a five year drought would be much more satisfying.hermes birkin
After, slide on over to the Sugar Factory to indulge your sweet side under a chocolate fountain.mulberry sale uk
The flip side of the coin is fandom in order to be the best you have to be equipped like the best (in order to be Messi or a Tom Brady, you want the boots, the kit etc.michael kors sale uk
6 rebounds last season, but no one in the conference has made the most of a new opportunity than Hawkinson.cheap ray bans sunglasses
MStrat course prepared us brilliantly for this competition by having us develop MINSUBs [Ministerial Submissions] and oral briefs on a wide range of issues from combatting ISIS to next generation UCAV procurement considerations.mcm bookbag
mcm backpacks

Коментарі закриті.