У Феодосії відбувся міжнародний фестиваль бойових мистецтв за правилами ММА (англ. Mixed Martial Arts). Менські спортсмени повернулися звідти з нагородами.

Мета ММА – виявити найбільш сильного і спритного спортсмена-атлета незалежно від виду єдиноборства. Методи боротьби – удари в голову, тулуб а також ногами в голову, тулуб, стегно, удари коліньми та ліктями, захвати та кидки в стійці та портері, больові та задушливі прийоми.

У фестивалі взяли участь четверо вихованців районної ДЮСШ «Колос» з відділення панкратіону. Олександр Півень з Данилівки виборов «срібло», Олександр Мигуля та Антон Братишко – «бронзу». А тендітна та гарна дівчина Світлана Хрущ отримала «золото».

– Тренуюся я вже близько п’яти років, маю 15 медалей, але золота медаль з цього фестивалю – найгарніша, – ділиться Світлана Хрущ. – За себе якось переживала не дуже – суперниці з Росії я не злякалася, хоча вона і не слабка була. Більше непокоїлася за наших хлопців. Переможним був боковий удар ногою в голову. Проте більше часу доводилося вичікувати, щоб не порушити правила і не втратити бали.

Як розповіла «Нашому слову» Світлана, фестиваль проходив на спортивній базі «Динамо» у Федосії. Були там учасники не тільки з України, а й з Росії, Вірменії, Молдови, Азербайджану та інших країн.

– Під час підготовки до змагань тренувалися по два рази на день, – розповідає тренер Микола Гаркуша. – Тому хотілося б дуже подякувати учасникам за спортивну дисципліну. Також маємо сказати велике спасибі усім спонсорам, завдяки яким ми змогли поїхати на змагання.

Коментарі закриті.