Протягом останніх семи років учні Блистівської школи займаються науково-дослідницькою роботою з фізики та астрономії. Тематика їхніх досліджень найрізноманітніша, що дає змогу брати участь у конкурсах «Мирний космос», «Зірковий шлях», «Вперед до зірок», «INTEL-Техно», «Едіссони ХХІ століття» та інших. Юні науковці були переможцями районних, обласних та всеукраїнських етапів конкурсів, неодноразово захищали свої роботи у Чернігові, Києві, Дніпропетровську.

За інформацією заступника директора школи Ольги Маштової, у цьому році наших учнів знову запросили до участі у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської молоді «Мирний космос», який проводило Всеукраїнське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» під патронатом першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка

у Києві.

Конкурс проходив у два етапи: заочний та захист науково-дослідницьких робіт. Розглядалися наукові роботи, які надіслали понад 300 учасників. Всього до фіналу допущено 32 роботи, які були представлені 12 регіонами України. Серед них і роботи наших учениць – дев’ятикласниці Юлії Мишастої та одинадцятикласниці Наталії Лях – вихованок гуртка з організації науково-дослідницької роботи «Інтелект», яким керує Олена Лях.

Поважне журі визначило переможців. Робота Юлії Мишастої «Дослідження впливу геомагнітного поля Землі на організм людини» отримала друге місце у секції «Космічна біологія та медицина». А дослідження «Еколого-гігієнічні проблеми життєзабезпечення на борту космічного корабля» Наталії Лях було відзначене третім місцем у секції «Екологія космосу».

Дипломи та цінні подарунки переможцям вручив заступник декана факультету авіаційних та космічних систем Національного технічного університету України «КПІ» Володимир Кришталь.

zp8497586rq

Коментарі закриті.