У райцентрі 29 та 30 липня «влучив» четвертий щорічний фестиваль альтернативної творчості «Блискавка». Хоча температура повітря була не дуже спекотною і навіть очікувався дощ, але емоції артистів та глядачів, які зібралися на міському стадіоні, «зашкалювали» всі показники. І це дуже підігрівало публіку.

У концерті взяли участь музичні гурти з Мени, Чернігова, Києва та Корюківки. Порівняно з тим роком фестиваль тривав два дні, навіть наметове містечко для учасників фесту зробили. Також майже не було людей «напідпитку». А якщо навіть і були, то вели себе досить цивілізовано. Високим класом виконання вразили майже всі музиканти. А в цьому році їх було не мало. Досвідчені меломани були у захваті від того, як молоді хлопці виконували хіти відомих рок – виконавців, а також власні твори. Звучав у концерті і реп. Щоправда публіка сприйняло його не так критично, як в минулому році. Особливо вразив батл між місцевим гуртом ViDimo та репером Олександром Алтуніним (Алтос). В інтернеті на соціальних мережах і досі точаться суперечки щодо даного виступу.

Для багатьох присутніх несподіванкою став гурт з Англії, якій з’явився нізвідки, виступив на сцені фестивалю, поділився досвідом та пішов в нікуди. Його назву навіть запам’ятати не встигли, оскільки сталося це все дуже неочікувано.

Організували цьогорічний фестиваль Євгеній Кутік та Максим Харета, без якого фест взагалі міг не відбутись. І звичайно ж не без допомоги своїх друзів, які їх залюбки підтримали. Юнаки писали офіційні листи в різні підприємства Мени, але відгукнувся та допоміг тільки директор ВАТ «Мена – Пак» Алоізас Ляукус. Завдяки йому був забезпечений звук другого дня. Також допомогав ініціативній молоді міський голова Федір Фесюн.

Наступного року відбудеться п’ятий ювілейний фестиваль. Тому організатори обіцяють, що фестиваль пройде ще з більшим розмахом. І не виключено, що будуть виступати якісь відомі гурти чи виконавці. Оскільки були скарги від жителів сусідніх будинків на гучне висловлювання нецензурною лексикою, то організатори просять велике вибачення у людей, яким довелося це терпіти.56780779967943723524557678947848346345123424562342345
Фото Дмитра Калюха

Мітки:

Коментарі закриті.