Незважаючи на усі перешкоди та труднощі, третя «Блискавка» все ж відбулася, і варто сказати, з успіхом. Зібравши на одній сцені колективи різних напрямків, цьогорічний фестиваль загалом все ж пройшов у дусі перевіреного часу олд-скулу.

PICT1337

Спеціальний проект «Cover». Фото автора.

За винятком виступів місцевих реперів та київських гостей-перкусіоністів, програму фесту складали спеціальний проект «Cover» з Мени, група юних хіпі з Чернігова під назвою «Hairy Riot», запальний гурт «Меланхолія» з Корюківки та приємні для дівочих вух чернігівські «39 Feet».

Глядачі насолоджувалися новими версіями легендарних пісень «Nirvana», «Metallica», «Брати Гадюкіни» у виконанні проекту «Сover». Під час його виступу деякі найнестримніші з натовпу заходили на сцену, якою служив поріг самого кінотеатру, і влаштовували слем, чим викликали неоднозначні емоції в решти. Такою ж бурхливою була реакція на пісні гурту «Меланхолія», які буквально «розірвали» публіку й змусили її виплеснути всі емоції назовні. Під переспіви легендарних «Led Zeppelin» та «Deep Purple» з вуст талановитих «Hairy Riot» всі присутні гойдалися на хвилях старого доброго психоделічного року. А дует «38 Feet» з його романтичними поп-роковими піснями став ковтком свіжого повітря та надав фесту сучасності.

До речі, окрім музики можна було послухати кілька поетів, які, на жаль, не викликали ажіотажу на тлі інших яскравих виступів. Проте думки з цього приводу у публіки розділились від захвату до категоричного несприйняття, як то кажуть, кожному своє.

Загалом фестиваль пройшов у дружній, вільній та ненав’язливій атмосфері, як і належить подібним заходам. Інша річ, що давалася взнаки деяка непристосованість обраного місця для проведення такого дійства. Через надто вже близький контакт з артистами, особливо активні глядачі безперешкодно потрапляли на сцену, що створювало дискомфорт усім іншим. Наступного року усі учасники та організатори сподіваються на більшу підтримку та допомогу з боку влади, аби зробити фестиваль ще більш організованим, яскравим та масштабним.

Коментарі закриті.