Bloody Harvest – гурт з Мени, який виконує важку рок-музику в стилі death metal. У 2014 році світ побачив перший офіційно виданий на українському лейблі Metal Scrap Records цифровий реліз. А це тисячі слухачів із різних куточків світу, насамперед з Європи і США. Про гурт писали музичні журнали та інтернет-сайти. Подробицями життя-буття музикантів поділився фронтмен Bloody Harvest Сергій КРИЦЬКИЙ.

Bloody Harvest торік випустив перший цифровий реліз

За плечима вже багато концертів у Києві, Сумах, Чернігові та інших містах. Гурт швидко став популярним серед слухачів важкої музики, насамперед молоді нашого міста.

– Сергію, будь ласка, розкажи про учасників гурту. Хто ці люди?

– Засновником і найдавнішим учасником гурту є наш гітарист Євгеній Таратухін. Брати Сашко і Євгеній Яурови – бас і соло гітари. Барабанщик – чернігівець Роман Чалий. Я – вокаліст, також пишу вірші до наших творінь.

Усі учасники гурту люди різні, у нас суттєва різниця у віці. За своїм характером і родом занять ми також відрізняємося. Але це не заважає спільно працювати, разом проводити час, розважатися і поважати один одного. Є спільна мета і те, що нас об’єднує, – музика.

– Основний склад гурту на даний момент проживає в Чернігові, чи не так?

– Справді, майже всі працюють і живуть в «губернії», бо в Мені, на жаль, немає умов для репетицій і плідної роботи групи. Коли починали грати в Мені, у нас не було барабанщика. Та й взагалі практично нічого не було: навіть гітари мали саморобні, з іржавими струнами. А репетиції проходили по гаражах або у мене вдома. Там і писалися наші перші пісні.

Зверталися до відділу культури за допомогою, щоб дали приміщення. Але у нашому величезному Будинку культури і кінотеатрі так і не знайшлося для нас місця. Його, як виявилося, вже давно окупували політичні партії, комерсанти та інші організації. Тоді і вирішили їхати до Чернігова. Там є люди, готові допомогти, вони дали нам можливість розвиватися, працювати. Саме в Чернігові до нас приєднався Роман.

– Які теми група відображає у своїй музиці?

– Наш альбом розкриває негативну сторону вживання психотропних речовин, жахи, які відчувають люди, що знаходяться в павутині залежності, навіть їх смерть. Але є й пісні на воєнну тематику, про інші соціальні явища.

– Що надихає на написання музики та віршів?

– У першу чергу – почуття. Як кажуть, поганих почуттів не буває. Це дійсно так, адже навіть коли ти відчуваєш біль, розчарування чи злість – це також дає поштовх для написання нового матеріалу. Ось ми і ділимося ними із слухачем через музику. А ще надихають люди, які цінують нашу творчість, допомагають, підтримують. Це – наша менська молодь, ми їй дуже вдячні.

– Чим зараз живе колектив і які плани на майбутнє?

– На жаль, ситуація в країні також негативно вплинула на нашу творчість: Романа мобілізували, бажання працювати певний час взагалі не було. Зараз, коли він після ротації повернувся з Луганської області, ми взялися за роботу, вже скоро маємо їхати виступати до Києва.

У майбутньому, звісно, будемо працювати над новим музичним матеріалом, грати на концертах, радувати шанувальників. Хотілося б поїхати в турне до Європи, навіть пропозиції є, але поки що – не з нашими фінансами. Та все ж розвиваємося як колектив і кожен індивідуально, долаємо труднощі і віримо, що кращі часи у нас ще попереду.
* * *
Менський рок-гурт Bloody Harvest заснований 1998 року. Згодом мало не припинив існування. Був реанімований з майже повністю оновленим складом. У 2011 році на фестивалі «Блискавка» після багаторічної перерви гурт дав перший виступ і почав активну творчу діяльність.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Plus, areview in Advances in Preventive Medicinehighlights resistance training as the most effective way to combat age related muscle lossAlways wear shorts or tight pants on a fixed gear bike.mcm backpack

“I’m very satisfied that Canada is very up front,” he said.michael kors uk sale
L’histoire est amusante : sa lettre manuscrite a suffisamment convaincu la personne destinataire (graphisme qu’elle jugea élégant, aucune faute d’orthographe) pour la décider à téléphoner et là, la voix du jeune homme grandi fut encore suffisamment convaincante pour aboutir à un rendez vous.hermes birkin
Still, after 13 years of learning to view hitters strictly through Gardenhire’s binary “everyday player or not” lenses it’s refreshing to consider how open minded managing might take better advantage of useful but flawed options.birkin hermes

BTW I don’t know what J Streets demographics are, but at 73 I can remember the birth of Israel in 1948 and I have belonged to J Street pretty well since its foundation.boutique louboutin
The chl a is associated with the B branch.hermes ceinture
In this period Jordan scored a staggering eighteen 1 singles and fifty four Top Ten placings.mulberry uk
hermes sac

Коментарі закриті.