З настанням весни в селах, селищах та місті розпочались роботи з благоустрою населених пунктів шляхом організації оплачуваних громадських робіт. В цій справі Менський районний центр зайнятості плідно співпрацює з органами виконавчої влади.

Показовим у цьому напрямку є приклад організації роботи Макошинською селищною радою, територію якого прибирають безробітні мешканці селища. Селищний голова Валерій Кравцов належить до тих людей, які люблять землю, де живуть. Сьогодні він переконаний: навіть у час, коли недостатнє фінансування, можна і треба працювати, шукаючи шляхи для вирішення проблем. Одним з таких шляхів він вважає співпрацю з районним центром зайнятості. Скажімо, за невеличкий період часу вдалось прибрати узбіччя доріг, впорядкувати поховання невідомих солдатів, прибрати берег Десни та багато іншого. Зараз проводяться роботи по розчистці території селищного кладовища. Під час виконання громадських робіт безробітні використовують інвентар, необхідний для проведення таких робіт, яким забезпечує районний центр зайнятості, а це бензопила, сокири, граблі, лопати, пили тощо.

В період участі в громадських роботах безробітні отримують як допомогу по безробіттю, так і кошти за виконану роботу, а це в свою чергу, економить фонд оплати праці роботодавця.

Отже залучення безробітних жителів району до громадських робіт – це прийнятний метод напрацювання суспільно-корисних ініціатив, вигідний і безробітному, і роботодавцю, і суспільству в цілому.

 

Мітки:

Коментарі закриті.