Благодійний концерт “Подих життя” був проведений в Будинку культури. Втім, автор воліє порізно розглянути складові цього дійства. Зокрема, саму концертну програму, рекламу, котра супроводжувала концерт, і благодійну складову.

 

 

Почнемо з оголошення:

Відразу виникає питання про те, навіщо районний Будинок культури організатори назвали міським? Звісно ж, про це доречно було б спитати самих організаторів, але знайти їх автору не вдалося. Спонсори названі: нардеп Олег Купрієнко і депутат облради Микола Бутенко. Хто сприяв даному дійству, також вказано: Менська міськрада і її голова Геннадій Примаков. А от головних, тобто організаторів, немає.

У фойє бачимо потужну рекламу Радикальної партії і названого на календариках народним президентом її лідера Олега Ляшка, потім концерт:

Щодо виступів артистів, як місцевих, так і запрошених, то вони були чудові. Але, щоб закінчити з нею, повернемося до теми реклами. На глибоке переконання автора, політичні партії і посадовці місцевого самоврядування мають рекламувати не себе, а те, що вони значного зробили і роблять для народу. Зокрема, мова має йти про потужний розвиток економіки, високооплачувані робочі місця, подолання корупції і війни, єднання нації тощо. А до заможних громадян з високим рівнем життя приїдуть найкращі артисти не тільки вітчизняного, а й світового рівня.

За концерт велике спасибі Радикальній партії і її представникам, звісно, якщо він на додачу до головного, а не замість нього.

Про благодійність

В умовах відсутності організатора благодійного концерту з’ясувати, на яку мету була спрямована його благодійність, неможливо. Вірніше, кожен її розуміє по своєму. Хто каже, що метою благодійного концерту був збір коштів до скриньок для лікування дітей, хтось вважає, що благодійність була спрямована на спраглих за якісним культурним відпочинком менян…

Щодо скриньок, то до них, за інформацією Менського РЦСССДМ, було вкинуто 338 гривень. В яку суму організаторам обійшовся благодійний концерт, наразі залишається невідомим. Звісно, в автора дуже багато різних питань до депутата обласної ради від Радикальної партії Миколи Бутенка, але після концерту він неймовірно поспішав:

Залишається сподіватися, що Микола Олексійович все-таки знайде час для того, щоб відповісти на ряд запитань. У всякому випадку автор спробує з ним про це домовитися.

Ну і ще про деякі, скажімо так, робочі моменти:

 

Коментарі закриті.