Вчора мені пощастило побувати в райполіклінніці. Народу як завжди – море. Та що робити? Всі лаються, хто перший йде, а кого й медсестра веде. Але ті, кого “проводить” медсестра, виявляється роблять це цілком… законно – благодійний внесок.


Та це ще не все. Я в цьому році вступаю до ВУЗу, і як ви знаєте, потрібно проходити медогляд. В цьому році можна подавати документи в 5 ВУЗів і в кожному на 3 факультети. Відповідно на кожен факультет потрібно окремий комплект документів. В сумі у нас 15 медичних справок.

Відвідуючи один із кабінетів я вислухала грубість в свій бік від однієї з медсестер. За її словами у них болять руки, а вступники мають брати по 5 справок (максимум) і робити ксерокопії, в свою чергу завіряючи їх у нотаріуса. А ви розумієте, все це гроші. Але остання її репліка просто “обєзоружила”. Не знаю до чого, але вона порекомендувала мені здавати гроші “на благодійний внесок”, щоб ходити без черги, хоч я нормально себе почувала і в черзі.

Не розумію чому, але дана медсестра просто намагалася впевнити мене в необхідності витрачати купу грошей невідомо на що, перекидаючи свою роботу на інших людей.

 

Коментарі закриті.