Двоє менян та один житель Максаків виловили забороненими знаряддями 23 кілограми риби.

Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками поліції  під час рибоохоронного рейду у Менському районі 25 травня на р. Десна біля Максаків затримано трьох порушників, які за допомогою заборонених знарядь лову (трьох порожевих сіток) виловили 23 кг риби.

За інформацією правоохоронців, браконьєри завдали рибному господарству України збитків на 9129 грн.

Як повідомили у Менському відділі поліції, за даним фактом слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження за ч. 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). Ведеться слідство.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує про функціонування телефонів «гарячої» лінії (099) 112-13-44 та (0462) 937-557, що працюють  цілодобово.

Рибоохоронний патруль також просить громадськість Чернігівщини долучитися до виявлення фактів порушення в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів суб’єктами господарювання.

У разі виявлення подібних фактів необхідно звернутися з обґрунтованим письмовим зверненням до Чернігівського рибоохоронного патруля на адресу: м. Чернігів, вул. Пятницька ,69.

Коментарі закриті.