Звернення жителів області до Президента вирішуютьсяЗавдання, визначені соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича, спрямовані на відновлення довіри суспільства до державної політики, покращення добробуту громадян, налагодження їх активного діалогу із владою.

За інформацією юридичного відділу апарату РДА, в райдерж­адміністрації запроваджено постійно діючу «гарячу» телефонну лінію голови РДА, щомісячно відбуваються засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян, проводиться особистий прийом жителів району головою та заступниками голови райдержадміністрації, надає юридичну допомогу правова громадська приймальня.

Усього з початку року на адресу райдержадміністрації надійшло 134 письмові пропозиції, заяви та скарги громадян. Переважно питання стосуються соціального захисту населення (44% від загальної кількості звернень): надання матеріальної допомоги, забезпечення засобами реабілітації інвалідів, скарги на затримку виплат соціальних допомог.

Питання аграрного сектору ставилися у 14% звернень. Серед проблем – отримання розрахунків за земельні та майнові паї, врегулювання закупівельних цін на молокопродукцію, земельні відносини, виплата дотацій за утримання молодняку ВРХ. Спеціалістами управління агропромислового розвитку надаються змістовні роз’яснення. Для вирішення таких питань у райдержадміністрації діє спеціальна комісія.

Звертаються жителі району і щодо благоустрою населених пунктів, за вирішенням житлових проблем тощо.
Актуальними залишаються питання ремонту доріг та транспортного сполучення. Зокрема, за результатами розгляду звернення жителів Бігача відновлено автобусний рух до села.

Бувають випадки, коли для вирішення проблеми потрібен тривалий час. У такому разі голова райдержадміністрації залишає питання на тривалому контролі аж до остаточного вирішення. Так було із зверненням жителя Локнистого щодо виплати заявнику ТОВ «Тріоліт», яке орендує землі на території сільської ради, орендної плати за 2011 – 2012 роки у грошовій формі.

Коментарі закриті.