Більшість батьків хочуть, аби в школах ввели електронні журнали91% батьків, діти яких навчаються у школах України, хочуть, аби у навчальних закладах ввели електронні журнали. Про це свідчать дані опитування проведеного Всеукраїнським порталом електронної освіти «Щоденник.ua».

Освітня мережа «Щоденник.ua» провела опитування серед батьків та вчителів щодо їх готовності до введення у школах електронних журналів та щоденників. В ході опитування 91% батьків висловились за те, щоб у школі, де навчаються їх діти велись такі журнали (щоденники).

В свою чергу 56% опитаних вчителів підтвердили зацікавленість батьків щодо введення в школах електронних журналів (щоденників). При чому 62% опитаних вважає, що всі вчителі готові до цих нововведень і єдиною перепоною на шляху таких інновацій є незадовільне матеріально-технічне устаткування українських шкіл.

«Такі результати повністю відображають загальносвітові тенденції в сфері модернізації освіти, – зазначає генеральний директор всеукраїнського порталу електронної освіти «Щоденник.ua» Олександр Ходорковський. – Сьогодні електронним журналом нікого не здивуєш, навіть в сусідніх країнах. Наприклад, в Росії ці інновації впроваджуються на державному рівні, адже електронний журнал та електронний щоденник – це швидкий та зручний спосіб ефективного контролю навчання дитини».

Заданими Міністерства освіти та науки, у школах, які користуються електронним журналом (щоденником) на платформі «Щоденник.ua», зафіксовано покращення загальної успішності учнів на 10%.

Коментарі закриті.