unnamedСтаном на 23 лютого у Чернігівському військовому госпіталі лікується 107 учасників АТО. Про це повідомила волонтер Катерина Дорохіна.

— Телефон доводиться заряджати тричі на день. Не встигаємо приймати дзвінки від охочих допомогти. Та хочу попрохати не рватися потиснути руку пораненим у день їх повернення. Необхідно дати їм трішки заспокоїтися і усвідомити, що вони у безпечному місці.

Варто зазначити, що у Чернігові на лікуванні перебувають захисники з різних регіонів України. На щастя, у госпіталі бійців у тяжкому стані нема, але у деяких — надзвичайно складні переломи та опіки.

На разі, поранені забезпечені усім необхідним. Та варто зазначити, що у багатьох попереду операції та реабілітація, а це потребує чималих коштів.

Також своє здоров’я бійці поновлюють в обласній та психоневрологічній лікарнях, 2 та 35 осіб відповідно. У медичному закладі МВС перебуває 21 військовослужбовець із зони АТО. Препарати для цієї лікарні надходять із Грузії. Та все ж є потреба у противірусних медикаментах та в оновленні апарату ЕКГ.

Розповіли представники Єдиного Волонтерського Центру і про те, на якому етапі зараз перебуває розрахунок за автолазню. Вона була передана бійцям ще 15 січня. Власнику залишилося повернути 20 тисяч гривень.

Особливий акцент під час спілкування волонтерів з представниками ЗМІ все ж стояв на небайдужості та патріотизмі українців.

Коментарі закриті.