податокСпрощена система – комфортна для підприємців.

Більше половини фізичних осіб-підприємців Чернігівщини працюють на спрощеній системі оподаткування. На початок червня їх зареєстровано 24 тисяч 258 осіб.

Повідомляє Чернігівський Монітор з посиланням на ГУ Міндоходів у Чернігівській області.

Зокрема, І групу обрали – 6294 особи, ІІ – 12497, ІІІ – 5462, V – всього 5 осіб. У трудових відносинах з платниками єдиного податку перебувають 11524 фізичних осіб.
Серед платників єдиного податку 162 фізичні особи (ІІІ група) зареєстровані платниками податку на додану вартість.

За 5 місяців цього року до місцевих бюджетів області надійшло понад 49 млн.грн. єдиного податку з фізичних осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 3,5 млн.грн.

Варто сказати про підвищення податкової культури цієї категорії платників, а отже, і зміцнення платіжної дисципліни. На зростання надходжень вплинуло і збільшенням розміру ставок єдиного податку для 1 та 2 груп. Відповідно до законодавства єдиний податок справляється у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року.

Мінімальна зарплата щорічно збільшується і на 1 січня становила 1218 грн. Отже, з 1 січня для платників єдиного податку 1 групи податок становить від 12,18 грн. (мінімальний ) до 121,8 грн. (максимальний), для 2 групи – від 24,36 грн. (мінімальний ) до 243,6 грн. (максимальний).

Також на збільшення сплати єдиного податку вплинув перехід п’яти платників на V групу, якими за 5 місяців сплачено вже 600 тисяч гривень.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;It brings so many relatives

“National supervisors would have very broad powers to decide whether to impose additional ring fencing on banks’ trading activities.portafoglio prada

In leading the military campaign, Abdullah seems to be in his element.mcm luggage

“One of the officers.mulberry sale uk
Nine rookies finished among the top 50 wideouts in standard league scoring.michael kors outlet
The oldest penis fossil dates back 425 million years

In 2003, researchers found a fossilized ostracod with a and stout” penis.mcm backpack
Try the Superman for toning your postural muscles.toms sale

The aurora took place within the Aoraki Mackenzie Dark Sky Reserve, recognised as one of the best stargazing spots in the world.mulberry bags outlet
mulberry bags outlet

Коментарі закриті.