Нещодавно Менський міський стадіон заповнила гамірлива хлопчача юрба, а небо заполонили різноманітні планери. Це районна станція юних техніків проводила щорічні змагання з авіамоделізму.

Авіамодельні гуртки вже давно і надійно посіли один з верхніх щаблів популярності серед юнацтва. Починають записуватися до них ще з молодших класів. Під пильним оком керівників вчаться правильно вирізати та скріплювати елементи моделей, вивчають ази планеризму та роботи з різними матеріалами.

Цього року на зеленому газоні стадіону зібралися команди авіамоделістів з Мени, Макошине, Березни та Киселівки. До гуртків приходять і школярі з Величківки, Феськівки, Волосківець, але на повноцінні команди ще хлопців не вистачає.

Кожен із 30 учасників зміг продемонструвати найкращі властивості своєї моделі. Спостерігачами, помічниками та суддями були керівники гуртків Олександр Забуга, Віктор Шевченко та Володимир Чуйко, директор районної станції юних техніків Володимир Чорний.

На переможців чекали грамоти і подарунки. А ще, вперше в історії змагань, кращі з кращих змогли гордо прикрасити груди заслуженими медалями.

Перше місце із запуску вільнолітаючого планеру виборов дев’ятикласник з Киселівки Олександр Балюта. Далі від усіх пролетів планер учня 7-Б класу районної гімназії Василя Голенка. А за тривалістю польоту обігнала суперників авіамодель семикласника Березнянської школи І-ІІ ст. Дмитра Тимченка.

Коментарі закриті.