піцаУ Міжнародний день піци (9-го лютого) в стінах Менської районної бібліотеки пройшов День піци та свято-дегустація “Зірка світової кухні”.

Присутні слухали про історію виникнення цієї чудової страви та її шлях до слави: від статусу – “їжа  для бідняків” та рибалок до родзинки королівського столу. Учасники заходу ознайомилися з технологією приготування, дізналися про найвидатніші види піци: “Маргарита”, “Марінара” та “Чотири сезони”. А ще, довідалися про цікаві факти з Книги рекордів Гіннеса.

101_0345_500x375Під час свята-дегустації ласували піцею  та визначали в номінаціях: “Найпатріотичнішу”, “Найкреативнішу”, Найприкольнішу”, “Професійну” та “Антикризову” піцу, за які кожна отримала грамоту.

Гостем свята була Рубаха Люся Василівна шеф-повар піцерії “Смак”. Люся Василівна розповіла про головні секрети приготування піци, поділилася своїми рецептами, проте, секрет приготування  фірмової піци так і не розкрила.

На завершення заходу присутні одержали на згадку шрот-листи з цікавими рецептами та інформацією про кулінарну періодику, яку можна переглянути в читальній залі районної бібліотеки.

Притягували погляд інформаційний стенд “ЇЇ величність піца!” та фірмова піца читальної зали виготовлена з назв газет і журналів, які виписує районна бібліотека.

Працівники районної бібліотеки презентували свою бібліотечну піцу  віршовано, а дитячої, як і належить малюкам, оригінально і безпосередньо, перебуваючи повністю в образі, і дитячі веснянки, і яскраві бантики.

Дуже весело та цікаво пройшов кулінарний-арт “Намалюй свій шедевр”, де бажаючи розмальовували гірчицею, майонезом та кетчупом заготовки із тіста та презентували свої картини.

Багато іноземних слів дуже смішно звучать російською чи українською мовою і часто набувають  несподіваного значення. Під час конкурсу “Веселий поліглот” присутні знайомилися з іноземними смішними словами, а ще, відгадували українські загадки про їжу, та повинні були визначити, правда це чи ні, під час вікторини “Про піцу з гумором”.

Цікавим був слайд-показ портретів намальованих на заготовках Доменіко Королли.

По-справжньому домашня  та затишна атмосфера панувала на святі.101_0387_500x375

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Rather than producing sulphur or rising dough, the yeast character here is fairly negligible, meaning that the flavour is simply that of apple

Next were Bangladeshis on 71.prima classe alviero martini
So Jordan found the first teammate he saw, the offensively challenged Obekpa, and he badly misfired on a jump hook in the lane with a second to go.Jordan Site Officiel
In the past, the problem was access to stories, players, and teams.sac kelly hermes
Major, il est affect en 1934 dans une section de l’EMG.prada handbag
This defines a salesman.boutique hermes

“Tying the outcomes of this review to the House of Reps report is quite cheeky,” Mr Chapman said.kelly hermes
She felt compelled to help any way she could, said her father, Dr.portafoglio prada

And Elias is optimistic that Jordan’s good recent record against the Japanese the Middle Eastern side beat the Blue Samurai in a qualifying game for the World Cup in Brazil could stand them in good stead in a fixture in which few will give them any chance of getting a result.prada bags
cheap toms

Коментарі закриті.