P2190014На семінарі директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді РДА Вікторія Неруш повідомила, що в районі щокварталу близько п’яти чоловік заражаються ВІЛ. Фото Юрія Стальниченка.

Нещодавно працівники районного центру зайнятості організували для своїх підопічних семінар на тему «Профілактика ВІЛ/СНІДу». По закінченню заходу його учасники отримали інформаційні пам’ятки про ВІЛ/СНІД та засоби контрацепції.

Комітет з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам повідомляє, що за перший квартал 2010 року в Україні офіційно зареєстровано 5 068 ВІЛ-інфікованих осіб. Реальна цифра уражених може бути набагато вищою.

На одному із засідань колегії райдержадміністрації головний лікар району Петро Хомрач наголошував, що п’ять – десять років тому ВІЛ-інфекцією заражалися в основному наркомани та інші асоціальні представники суспільства. Проте не так давно ця хвороба «перейшла» до благополучних людей. Однією з основних причин цього він називає відсутність у населення культури сексуальних стосунків.

За словами Петра Петровича, люди у нас не бояться цієї хвороби тільки тому, що мало знають про неї.

Коментарі закриті.