Забезпечити безперебійне електропостачання лікарням, дитячим будинкам, теплопунктам та іншим соціально важливим установам – головне завдання влади Чернігівської області. Інакше буде неможливо уникнути техногенної ситуації та винесення на вилах народом влади із кабінетів.

Із такими думками 10 грудня в залі засідань президії обласної ради відбулася нарада з вивчення та пошуку шляхів урегулювання питання щодо забезпечення безперебійного постачання електроенергії господарському комплексу Чернігівщини.

Після звинувачень енергетиків області у непрофесіоналізмі, дискусій у пошуку вирішення проблеми, історій про операції під ліхтариками та інших неприємних ситуацій, пов’язаних із аварійними відключеннями електроенергії, було прийняті певні рішення.

А саме: на рівні районів негайно створити штаби щодо аварійної ситуації, відвести два дні на відпрацювання зрозумілості графіків черговості відключень електроенергії і провести ревізію та інвентаризацію всіх генераторів, що знаходяться на території чернігівської області. А також відрегулювати все це із структурними підрозділами Обленерго на рівні районів, задля недопущення відключення від електропостачання соціально важливих установ та уникнути техногенної ситуації на Чернігівщині.

За словами голови обласної ради Миколи Звєрєва, всі доручення Укренерго по відключенню електроенергії в чернігівській області виконувались непрофесійно.

“Нам фактично вистачає того, що генерує “ТехНова”… І, виходить, та область, яка є успішною в плані вироблення електроенергії, повина ось так страждати” – поділився обласний голова.

Автор: Garmata.

Коментарі закриті.