міліція14Кримінальна міліція у справах дітей спільно з працівниками кримінально-виконавчої інспекції державної пенітенціарної служби України відвідали підлітків за місцем їх мешкання.

Літо у розпалі. Набирають розгону шкільні канікули з їхніми невгамовними учасниками – школярами. Набирає обертів також і міліцейська профілактична спецоперація «Літо – 2014». Роботи у працівників кримінально міліції у справах дітей хоч відбавляй.

Як зазначають самі міліціонери, злочин краще попередити, ніж потім його розкривати, тому вони докладають максимум зусиль для профілактики правопорушень серед дітей, а особливо тієї категорії, котрі вже потрапили в поле зору правоохоронців за минулі «заслуги».

Після візиту до кінологічного центру при УМВС, працівники кримінальної міліції у справах дітей спільно з працівниками кримінально-виконавчої інспекції державної пенітенціарної служби України в рамках операції «Літо-2014» та згідно затвердженого Плану заходів щодо попередження вчинення дітьми повторних злочинів та рецидиву на 2014 рік перевірили неповнолітніх, які перебувають на обліку в КМСД, за місцем їх мешкання.

У ході спілкування правоохоронці з’ясовували умови проживання своїх підопічних, психологічний клімат у сім’ях, а також проводили бесіди профілактичного характеру щодо дотримання здорового способу життя та недопущення адміністративних і кримінальних правопорушень.

Така пильна увага з боку правоохоронців покликана послужити стримуючим фактором для юних бешкетників та виробити в них стійкий алгоритм правильної поведінки в суспільстві аби вберегти дітей від необдуманих вчинків та звернення на криву стежину криміналу.

 СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.