цифровий підписРозвиток сучасних IT-технологій робить комфортними звичайні речі. Йдеться про можливість подання податкової звітності в електронній формі.

Для цього необхідно звернутися до Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів та отримати посилені ключі електронного цифрового підпису. Процедура їх отримання займає не більше 15 хвилин, повідомляє Чернігівський монітор.

Отримати послугу електронного цифрового підпису можуть органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації всіх форм власності, інші суб’єкти господарської діяльності та фізичні особи, і до того ж ця послуга безкоштовна.

Ключ електронного цифрового підпису дає змогу звітувати або подавати декларації в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

Крім того, електронні ключі від Міндоходів дають можливість експортерам та митним брокерам подавати митні декларації до оформлення в електронному вигляді через мережу Інтернет.

Звертаємо увагу, що з 01 листопада 2013 року для всіх клієнтів Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів електронний цифровий підпис надаватиметься строком дії до двох років.

Слід зазначити, що на Чернігівщині розміщено чотири віддалених пункти реєстрації користувачів – у центрах обслуговування платників податків ДПІ м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській та  Менській ОДПІ.

Адреси відділу реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у  Чернігівській області:

м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28, 1-й  поверх, кім.14.
Телефон для довідок (0462)774927.

м. Прилуки, вул. Київська, буд. 214, 1-й пов., каб. 6
тел.: (04637) 53265

м. Ніжин, вул. Поштова, буд. 2, 1-й пов., каб. 118
тел.: (04631) 31578

15600, м. Мена, вул. Леніна, буд. 57, 1-й пов., каб. 4
тел.: (04644) 3-17-86

Запрошуємо підприємців, керівників підприємств, установ і  організацій, які ще не приєдналися до електронного звітування, скористатися можливістю спростити своє життя, найкраще та найефективніше спланувати свій робочий час. Фахівці Центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів готові вам в цьому допомогти.

Детальну інформацію про перелік документів, необхідних для оформлення електронного цифрового підпису, а також щодо його використання та подання звітності до контролюючих органів,  можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД Міністерства доходів і зборів України http://www.acskidd.gov.ua

Коментарі закриті.