У ТОВ «М’ясо-виробничий комплекс «Панвітек» рік тому з’явилися нові господарі. Судячи з того, які колосальні кошти вони вкладають у справу і яку грандіозну реконструкцію затіяли, можна зробити висновок, що у район зайшли нові потужні інвестори. І надовго.

За новітніми технологіями

Відновлення Березнянської птахофабрики розпочалося ще у квітні минулого року. Наразі тут діють три виробничі платформи, де вирощують бройлерів на м’ясо. Найсучасніші технології, запроваджені на підприємстві, дозволяють вже за 40 – 42 дні отримувати з добового курчати готову до реалізації тушку.

Вирощування птиці відбувається на сучасному обладнанні німецької фірми Big Dutchman. Увесь процес – комп’ютеризований і автоматизований. Технологічні процеси (годування птиці, поїння) та мікроклімат контролює диспетчерський центр. Такого обладнання не має жодне подібне підприємство в Україні.

Підстилку для курчат – тирсу і солому – отримують від навколишніх сільгосппідприємств. Очевидно, що керівництво птахофабрики виважено і далекоглядно розвиває бізнес.

За словами заступника директора ТОВ «МВК «Панвітек» Олексія Колесникова, на підприємстві паралельно з виробництвом тривають роботи з реконструкції. Зараз діє 21 приміщення, вісім приміщень потребують ремонту. З метою економії енергоносіїв у відновлених і діючих цехах додатково встановлені котли на твердому паливі, в яких з користю утилізують відходи з пилорами.

Реконструкція і розширення

Плани у нових власників птахофабрики дійсно грандіозні: протягом року відновити роботу очисних споруд та реконструювати Менський комбікормовий завод (цей об’єкт також є власністю підприємства). На ці потреби керівництво ТОВ запланувало витратити до шести мільйонів гривень.

До речі, після реконструкції на комбікормовому заводі почнуть виготовляти корми за більш сучасною технологією – гранульовані, зі збалансованим складом. Обсягів виробництва вистачить і для того, аби забезпечити кормами усі птахофабрики, а також приватний сектор Чернігівщини.

Окрім того, як зазначив Олексій Колесников, на 2012 рік заплановано виростити на підприємстві чотири мільйони 700 тисяч голів птиці – дев’ять тисяч тонн продукції.

З уведенням в експлуатацію нових виробничих приміщень значно розширяться і обсяги вирощеного м’яса птиці. Забій відбувається у викупленому підприємством цеху, де постійно працює і здійснює контроль за рівнем якості продукції лікар державної ветеринарно-санітарної служби.

Наразі продукцію Березнянської птахофабрики можна купити у Чернігові, Києві. У найближчих планах – організувати торговельну мережу й на Менщині.

До слова, тушки бройлерів та субпродукти реалізуватимуться лише в охолодженому стані, без замороження. Тобто м’ясо на стіл наших співгромадян надходитиме у свіжому вигляді.

Партнер для регіону

ТОВ «МВК «Панвітек», відновивши виробництво, дало змогу працевлаштуватися 136-м працівникам із сіл березнянського куща, де в останні десятиліття процвітає безробіття. Працівників доставляють на виробництво транспортом підприємства, забезпечують спецодягом. Про високий рівень підприємства свідчить той факт, що сюди були запрошені найкращі фахівці з усієї країни.

Конструктивною є співпраця нових інвесторів з місцевою громадою.

Очевидно, що наш район конче потребує, аби побільше таких потужних і перспективних інвесторів будували бізнес саме у нашому регіоні.

Коментарі закриті.