Березнянські гуртківці відзвітували землякамКолектив Березнянського Будинку дитячої та юнацької творчості організував 1 червня звітний концерт, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

За інформацією методиста БДЮТ Світлани Савицької, захід вже став доброю традицією, проводиться щорічно і є для жителів селища приємною подією.

Головним постановником свята була культорганізатор Алла Холявко. За традицією ведучими концертної програми були амбітні молоді педагоги Марина Шумна і Тарас Овчаренко.

Окрасою сцени стала виставка виробів дитячої творчості. Роботи вихованців гуртків декоративно-прикладного напрямку вразили високим рівнем майстерності, різноплановістю дитячих ідей і способами їх вираження. Присутні не залишилися байдужими до картин з соломи, виробів з паперу, бісеру, техніки квілінгу, ниткографії.

Сонячні та життєрадісні дівчата з танцювального колективу «Сучасні ритми» порадували запальними танцями. А найменші учасники іншого танцювального колективу додали драйву вдячній публіці, чим заслужили бурхливі овації.

Доторкнулися до сердець щирими голосами і чистими нотками з глибини дитячих душ юні вокалісти Тетяна Столенець, Марина Приліпко, Анастасія Мироненко, Юлія Радченко, Єва Андрушко, Анастасія Кочин, які виконували пісні про рідне село, про Україну, материнську любов.

Теплі слова про батьків висловила у вірші Анна Семененко. Таємнича гостя свята – Веселика (Ольга Павленко) засіяла різнобарвними стрічками, які їй дарували учасники після кожного свого виступу.

За плідну творчу працю педагогів, активність вихованців та небайдужість батьків подякувала директор Березнянського БДЮТ Тетяна Гончаренко. Найкращі гуртківці закладу отримали грамоти, а батьки, які беруть активну участь у житті закладу, – подяки.

А ще юні дарування отримали символічного «Оскара» – статуетку у вигляді ключа, яка традиційно вручається переможцям у номінаціях «Відкриття року» та «Надія закладу».

Коментарі закриті.