Березнянська ЗОШ має шанс на ремонт

Проект з реконструкції даху та ремонту фасаду Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступеня Менського району знаходився на межі конкурсного ліміту Державного фонду регіонального розвитку, однак рішення комісії — все ж включити його до переліку, що пропонуватимуть Мінрегіону.

Про це повідомляють на сайті Чернігівської ОДА. Таким чином найближчим часом на погодження до відомства буде направлено 13 проектів з напряму «Заходи з енергоефективності в навчальних закладах.

 

Наступний пункт обговорення — перехідні об’єкти.

 

Відповідно до Постанови КМУ, інвестиційні програми і проекти, календарні плани реалізації яких становлять більше одного року, що починаючи з 2015 року фінансуються за рахунок коштів ДФРР, включаються до узагальненого переліку. На Чернігівщині таких дванадцять. Загальна вартість незавершеного будівництва становить понад 97 мільйонів гривень, або 86% від суми ліміту області.

 

Тож комісія вирішила першочергово підтримати об’єкти з високим ступенем будівельної готовності, які не мають проблем з проектною документацією та гарантовано будуть введені в експлуатацію в поточному році.

 

Окрім того, зібранню до наступної зустрічі доведеться дуже напружено попрацювати, адже на розгляд винесено решту пропозицій, які були надіслані на реєстрацію. Це — 276 проектів на суму понад 879 мільйонів гривень.

Коментарі закриті.