Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини»
Призером Мирослава стала у номінації «Художнє та авторське виконання» з власним твором «Україна».
Учениця Березнянської загальноосвітньої школи I

– III ст. Мирослава Таран виборола друге місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини».

За умовами конкурсу, переможці та призери другого етапу фестивалю стають учасниками фіналу, який проходитиме в Міжнародному дитячому центрі «Артек» з квітня по травень 2013 року.

Обласний етап відбувся минулого тижня в Чернігові та був організований Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдерж­адміністрації спільно з обласною громадською організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє України».

Фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини» проводиться з метою відродження та популяризації цінностей багатодітної української родини, створення умов для всебічного розвитку дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

У фестивалі беруть участь талановиті і обдаровані діти із багатодітних та малозабезпечених сімей (окремі виконавці та творчі родинні колективи), талановиті та обдаровані діти, що проживають у сільській місцевості, у віці від дев’яти до 16 років.

Коментарі закриті.