Понад 60 відсотків березнянців, котрі прийшли на виборчу дільницю, віддали свої голоси за Петра Порошенка, з іменем якого пов’язують надії на мирне майбутнє країни, на спокій і економічну стабільність, на позитивні зміни в суспільно-політичному житті. Мешканці селища голосували також і за Юлію Тимошенко, Олега Ляшка, Анатолія Гриценка…

За оцінкою офіційних спостерігачів, були створені всі умови для вільного волевиявлення громадян.

Березна голосувала за Україну, за мир і стабільність
Василь Леоненко.

Депутат районної ради Василь Леоненко прийшов на дільницю у вишиванці.

– Зранку на ногах: обійшов усі три виборчі дільниці, що функціонують в Березні. Для історії фотографував виборців, узяв короткі інтерв’ю, – розповідає депутат. – Ось приніс відео для комісії. Теперішні вибори особливі, бо за великим рахунком вирішується доля України. Голосував за Петра Порошенка, здатного, на мою думку, вивести державу з політичної й економічної кризи.

«Слава Україні! Героям слава!» – звучить символічне вітання. Потиск рук, посмішки на обличчях. Виборці недовго перебувають у кабінках для голосування. Бо, на думку голови комісії Світлани Лутави, ще до приходу на дільницю кожен визначився з кандидатом.

Березна голосувала за Україну, за мир і стабільність
Світлана Кремізіон зі Славком.

Молода мама Світлана Кремізіон голосувала під вечір, коли в маленького Святослава за розпорядком – час бадьорості. Відтак вони в парі з п’ятимісячним синочком й голосували.

– Віддала свій голос за щасливе майбутнє і для себе, і для сина, за мир і спокій, – зізнається Світлана. – Раніше, на минулих виборах, все якось не могла знайти часу прийти на дільницю і не було бажання за когось голосувати. Сьогодні прийшла свідомо, аби виконати громадянський обов’язок. Часи змінилися, люди змінилися, і я змінилася. Почуття відповідальності не дало сидіти вдома. Проголосувала за Олега Ляшка.

Березнянець Олександр Макієнко найдостойнішим кандидатом на відповідальний пост глави держави вважає Анатолія Гриценка. Політик близький йому по духу, і програма його – виважена.

– На дільниці все спокійно. Як ніколи, виборці зосереджені й свідомі у виборі, – висловлює точку зору спостерігач від Петра Порошенка Марія Козянко. – Маю великий досвід участі у виборчому процесі. Отож, порівнюю і роблю висновки. Висококваліфікована виборча комісія, обізнана із законодавством її голова Світлана Лутава. Жодних порушень не зафіксувала. Приємно, що на дільницю прийшло багато молоді.

Вибори у Березні.
Світлана Лутава.

За словами Світлани Лутави, 814 березнянців (загалом до списку внесено 1360 виборців) віддали голоси за Петра Порошенка, 150 – за Олега Ляшка, 127 – за Юлію Тимошенко.

…Мабуть ми, українці, нарешті прокинулися і усвідомили відповідальність за долю України загалом і за себе самих зокрема.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;According to the Civil War Trust, more than 3 million soldiers fought in the war (about 620,000 lost their lives, nearly as many as all other American conflicts combined)

1 comments

FIFA U 20 World Cup Honduras make their chances count Monday 1 June 2015 In an evenly matched encounter, Honduras ran out 4 3 winners over Uzbekistan in the teams’ Group F opener in Christchurch.cheap ray bans sunglasses
Chris Paul limped off the court late in the first quarter, burying his head into his hands before heading back to the locker room.hogan outlet

Flexible Drawdown sees enquiries in QROPS grow 2015

DE 81 Views By Waterstone Investment Associates

Problems with the UK pension system now leading to mass exodus.prada bags
Saenger working together in Berlin have provided structural details of PSI and PSII and, in so doing, have contributed greatly to answering this challenge.mcm purses
hermes handbags outlet

Коментарі закриті.