Якщо хвороба не вилікувана і її носій не ізольований від суспільства, то зараза має властивість поширюватися. Це стосується не тільки коронавірусу, а й такої тяжкої суспільної хвороби як корупція.

 

 

 

Одні прагнуть зробити Мену центром культури та розвитку північного регіону Чернігівщини, ну а інші прославляють її тим, що ловляться на хабарництві. Зокрема, Менський міський голова Геннадій Примаков, котрий продовжує займати посаду в статусі вже котрий рік чи то недозасудженого чи то недовиправданого, і до котрого по його діяльності просто неймовірна кількість питань.

Як то кажуть, дурний приклад заразний. Неподалік, а саме в приміщенні колишнього ДОСААФ, знаходиться ДП “Менське райагролісництво”. Судячи з усього, його керівник вирішив взяти приклад з Геннадія Анатолійовича і також долучитися до справ корупційних. У всілякому випадку його затримано та оголошено підозру в отриманні неправомірної вигоди. Суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Особлива вдячність прокурору Чернігівської області Андрій Парусов за розміщення цієї інформації на своїй ФБ-сторінці, щоправда, без вказання персональних даних затриманого. Вдячність за прагнення долучити суспільну думку до боротьби за благо суспільства, проти його пограбування. Чому? Бо доки суспільна думка і саме суспільство буде поблажливо відноситися до корупційних зловмисників, доти вони знищуватимуть життя і людей, і їхніх дітей. Також вдячність і поліції, котра за благо людей турбується, здається, більше самих людей.

Ось інформація обнародувана прокурором області:

“За процесуального керівництва прокуратури області
19 березня 2020 року співробітниками Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України спільно із слідчими СУ ГУНП в області викрито керівника агролісогосподарського підприємства при отриманнні хабара.
За даними слідства, продаж деревини підприємцю здійснювався за умови надання фігуранту неправомірної вигоди з розрахунку 100 грн. за 1 м3 відпущеної лісопродукції.
Безпосередньо після отримання коштів посадовця затримано у порядку статті 208 КПК України.
Наразі йому повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України)”.

За отриманою мною з неофіційних джерел інформацією, отримана сума склала 4000 гривень. Дрібниця? Звісно, це не $ 1000, але це аж за 40 кубів лісу!

 

Коментарі закриті.