Батьку загиблого воїна спалили автомобільУ серпні менянин Павло Андрейченко поховав сина – юний Максим загинув на сході, захищаючи Вітчизну. Ще не пригоїлася душа, а тут нове горе – невідомий негідник пустив за димом легковика.

Павло Анатолійович придбав стареньку, але доглянуту «вісімку» зовсім недавно. Лише 12 годин автомобіль побув на подвір’ї у нового господаря.

– Тільки у вівторок, 18 листопада, пригнав авто додому з Чернігова, – каже господар. – Натомився, ліг спати рано. Коли вночі вискочив надвір, замість машини побачив лише величезне багаття. Боявся, щоб бак не вибухнув, будинок же поряд. Хто міг таку підлість зробити – навіть не здогадуюсь.

Пожежники прибули швидко, та врятувати автівку не мали жодної можливості.

– Нічні пожежі дуже небезпечні, – пояснює начальник Менської 10-ї ДПРЧ Олег Омельяненко. – Їх часто помічають лише тоді, коли вогонь вже сильно розгорівся. Наші співробітники прибули на місце події за сім хвилин, провели пінну атаку. Будинок захистили, але врятувати авто вже не могли.

За фактом пожежі працівники міліції відкрили кримінальне провадження, адже в акті про пожежу та виснов­ках фахівців пожежної охорони вказано, що ймовірною причиною пожежі є підпал.

Сім’я Андрейченків живе з усіма сусідами в мирі, користується заслуженою повагою. Остання подія не може навіть в голову вкластися. Це ж яким дикуном і моральною потворою треба бути, щоб образити сім’ю загиблого воїна?

Прохання до всіх небайдужих людей, які володіють інформацією про обставини даної пожежі, зателефонувати за номером (099) 615-97-38.

Коментарі закриті.