top-photoЗа даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Чернігівської області в IV кварталі 2014-го року, середньомісячні сукупні ресурси (доходи) одного домогосподарства склали 4438,6 грн., що на 7,7% більше порівняно з відповідним періодом 2013-го року. Рівень середньомісячних загальних доходів однієї особи (2199,2 грн.)майже у два рази перевищив рівень встановленого на цей період прожиткового мінімуму (1176 грн.). – повідомило Головне управління статистики у Чернігівській області.

Найвищі в країні середньодушові сукупні доходи, як і раніше, мали жителі м.Києва (2895,8 грн.), що майже на третину перевищує аналогічний показник пересічногоукраїнця (2237,7 грн.). Найменші – домогосподарства Рівненської області (1833,4 грн.).

У структурі доходів середньостатистичної сім’ї Чернігівщини основними джерелами залишаються оплата праці (40,4%) та пенсії (25%). У домогосподарствах України ці показники склали 48,4% та 22,4% відповідно.

Десяту частину доходів становили надходження від особистого підсобного господарства. Значною (6,5%) залишалася частка допомоги від родичів та інших осіб грошима та продуктами харчування. Частка стипендій та соціальних допомог (включаючи готівкові і безготівкові пільги та субсидії) у бюджеті домогосподарства склала 5,5% усіх доходів. Потенційними ресурсами домогосподарств є надходження від продажу нерухомості (2,5%) та використані заощадження, позики, повернені домогосподарству борги (1,8%).

Коментарі закриті.