325526 Віктор Захарченко, група “Менський футбол”. Фото та відео Сергія Лавського.

У черговому турі відкритої першості району з футболу більшість результатів можна було спрогнозувати заздалегідь. Винятком став лише центральний матч ігрового дня, в якому “Авангард” зміг перервати шестиматчеву безвиграшну серію ігор з “Юністю” та зробив це більш ніж переконливо – з рахунком 8:0. Вболівальники на міському стадіоні раділи не тільки змістовній грі лідера – на футбольному полі нарешті з’явилась довгоочікувана розмітка.

У грі міського “Темпа” зі стольненским “Торнадо” знову продемонстрував свою майстерність воротар менської команди. І, не зважаючи на активну підтримку стольненськими уболівальниками своєї команди, меняни перемогли з рахунком – 2:0. “Темп” піднявся до четвертого місця і цілком серйозно планує сперечатися за медалі першості.

Не може відшукати свою гру бронзовий призер минулорічного турніру – команда Синявки. Вдома вона поступилася “Кооператору” – 0:2. Відзначимо, що не досить впевнено провів гру арбітр з Мени, який представляв районну федерацію футболу.

Обидві команди з Величківки в 17 турі зазнали болючих поразок. “Шанс” поступився у виїзному матчі з “Кудрівкою” – 2:9, а зовсім юна команда “Величківка” продовжує бити рекорди з кількості пропущених голів. Програвши вдома команді Березного з рахунком 1:14, приміська команда “назбирала” загалом 184 пропущених м’ячі (більше 10 в середньому за гру). Цей факт знову нагадав про ідею розділення першості на дві ліги за рівнем команд.

Програли свої домашні матчі ще два аутсайдери. Жовтневський “Старт” чудово підготував до гри з командою Кукович своє поле, чого не можна сказати про підготовку самої команди – 2:7. “Дягова” на три голи команди з Макошине відповіла лише одним м’ячем, хоча після гри виразила своє невдоволення рівнем суддівства представника придесняньского селища.

До речі, в групі прихильників менського футболу на сайті “В контакті” (http://vkontakte.ru/club13432193) було проведено опитування з метою виявлення рівня суддівства. Найбільше нарікань викликає робота арбітрів з Березного та Стольного, а також – представників “Кооператора”.

Изображение 026

Изображение 016

Изображение 011

Изображение 012

Коментарі закриті.