Невжинський--290Загальні збори місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування Менського району “Ради Менщини” відбулися 18 листопада в приміщенні районної ради.

Якщо в пересічних менян запитати, що саме їх цікавить, то у відповідь гарантовано почуємо про гроші; гідну роботу чи високі пенсії; безпеку, щоб рідних з зони АТО в цинках чи каліками не привозили; доступність всіляких розваг, подібне.

Звідки і як воно має взятися? Ні, це нецікаво. Для більшості нецікаві суспільно-політичні матеріали на зразок цього. Автору ж цікаві, бо саме від нашої загальної розумності в суспільно-політичній царині залежить все інше, все те, що так цікавить широкий загал. Що ж, це справедливо – гарно жити мають тільки ті народи, котрі здатні докладати для побудови того життя свої розумові та інші зусилля.

На збори було запрошено всіх новообраних народних депутатів Чернігівщини. Приїхало два, за що їм вдячність. Щодо інших… Краще змовчу або висловлюся колись пізніше, при нагоді.

Вдячність голові Асоціації Володимиру Невжинському та всім учасникам зібрання, справа неймовірно потрібна. Так, проблем, нерозуміння і неузгодженості безліч, але вже робляться перші кроки по визначенню того кращого майбутнього, котре нам так бажане.

Питання, питання… Чому поляки живуть краще? Тому, що в них більше прав має місцеве самоврядування, чи тому, що поляки здатні внормовувати своє життя законами, а ми все ще продовжуємо шукати собі доброго пана? Дуже сподіваюся, що розпочата робота буде продовжена, в тому числі й за активної участі народних депутатів. Підкреслюю, народних, тобто тих, хто працює разом з народом.

Коментарі закриті.