AsfaltКоли повертався з сесії Менської міськради додому, жителі міста звернули увагу на проблему з вивезенням твердих побутових відходів і попрохали з’ясувати, хто «вслід за випилюванням дерев по місту почав вже знімати й асфальт»? На жаль, на прохання звернутися з питаннями відкрито, під відеозапис, меняни все ще відповідають відмовою, мовляв, ми тебе просимо самого, від свого імені розібратися.

Отже, заасфальтована територія колишнього АТП. Дійсно, приблизно на половині асфальт вже зняли. Вкрали?

Звертаюся з питаннями до першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Василенка. Відповів, що не в курсі, але з’ясує. З’ясував і пояснив – асфальт знімають згідно рішення міськради та використають для висипки вулиць. Земельну ж площу буде поділено на ділянки і роздано під забудову.

Звертаюсь за інформацією до голови земельної комісії міськради Михайла Махіни. Пояснює, що ділянки будуть ділити коли знімуть асфальт. Як саме і кому? Відповів, що згідно поданих заяв. Там має бути приблизно 8 – 12 ділянок під забудову.

Керівник «ШРБУ-82» Віктор Штирхун пояснив, що зняти асфальт планувалося вже років з півтора, але фрезу вдалося взяти лише на один день, тому верхнього шару зняли лише частину, скільки встигли. Тепер екскаватором можна буде вибирати нижні шари щебню і використовувати для висипки вулиць.

Таким чином на даний момент залишається незрозумілим, кому саме і за якою процедурою розподілу будуть виділятися ділянки? Чи буде зніматися асфальт на ділянці, запланованій під будівництво Храму? Чи залишать асфальт для під’їзду до майбутніх помешкань?

Автор сподівається, що заступник голови Менської міськради Юрій Стальніченко, котрий сьогодні на нарадах, дасть відповіді на ці питання в коментарях до даного матеріалу чи в окремому матеріалі. Якщо ж йому це з якихось причин буде зробити незручно, то автор звернеться з питаннями чи інформаційним запитом до міськради і поінформує читачів про отримані відповіді додатково. Можливо, в читачів виникнуть і додаткові питання, котрі вони викладуть в коментарях.

І ще, бажано було б бачити більш тісну взаємодію у важливих для міста питаннях між міськрадою та райдержадміністрацію і громадою – від того людям була б тільки користь.

Продовжено 22 травня 2013 р. Меняни говорять про роботу міськради.

Коментарі закриті.